tel: 22-730-25-86, 501-456-935, 504-262-052 biuro@bhpjerozolimskie.pl

Chemia Hotelowa
i Gastronomiczna

Zapraszamy do przejrzenia naszej profesjonalnej chemii hotelowej i gastronomicznej. Oferujemy również wysokiej jakości chemie do domu! Wszystko w atrakcyjnych cenach.

Chemia Hotelowa i Gastronomiczna

Utrzymanie odpowiedniej czystości w lokalach usługowych, gastronomicznych, hotelach czy chociażby w domu, wydaje się nie lada wyzwaniem. Bardzo często w firmach, czystość decyduje o tym czy dany klient zostanie na dłużej czy wyjdzie zniesmaczony. Przy schludnych miejscach, każdy czuje się dobrze i komfortowo, zdecydowanie czyste miejsca wydają się bardziej atrakcyjne i przyciągają wielu nowych klientów. Oprócz tego, przy zakładaniu jakiejkolwiek firmy trzeba spełnić odpowiednie wymagania sanepidu dzięki którym dana firma będzie mogła zacząć swój biznes. Do takich właśnie wymagań należy utrzymanie odpowiedniej czystości w lokalu, brzmi czasochłonnie i trudno, ale gwarantujemy, że z naszym wyborem chemii hotelowej i chemii gastronomicznej oraz z naszą pomocą, zapomnisz o tych trudnościach.

Mydło w Pianie

Mydło w płynie

PREPARAT DO DEZYNFEKCJI RĄK

PREPARAT DO DEZYNFEKCJI POWIERZCHNI

PREPARAT DO MYCIA I DEZYNFEKCJI

Kwaśny preparat do mycia i dezynfekcji

Płyn do ręcznego mycia naczyń

Płyn do naczyń w pianie

Preparat do maszynowego mycia naczyń

Preparat do maszynowego mycia naczyń w bloku

Preparat do nabłyszczania w zmywarkach

Płyn myjący do pieców konwekcyjnych

Płyn płuczący do pieców konwekcyjnych

Skoncentrowany środek do odkamieniania

Preparat do urządzeń chłodniczych

Preparat do nabłyszczania stali nierdzewnej

Odtłuszczacz

Mleczko do czyszczenia

Preparat do mycia szyb

Preparat do usuwania przypaleń

Płyn do mycia podłóg

Preparat do mycia ciągów komunikacyjnych

Preparat do silnie zabrudzonych powierzchni

Preparat do maszynowego mycia podłóg

Środek do nabłyszczania podłóg

Preparat do zmywania polimerów

Mleczko do mebli

Odświeżacz powietrza

Neutralizator zapachów

Preparat do udrożniania rur

Kamień i rdza

Płyn do WC

Odkamieniacz do ekspresów

Proszek do prania Tess

Proszek do prania Profi plus

Na naszej stronie internetowej oprócz produktów i odzieży ochronnej BHP znajdą Państwo również profesjonalną chemię hotelową oraz chemie gastronomiczną . Oferowana przez nas chemia hotelowa oraz chemia gastronomiczna jest doskonałym wsparciem dla różnego rodzaju lokali usługowych oraz firm sprzątających. Zaufało nam już wiele hoteli, lokali gastronomicznych, oraz gospodyń domu korzystających z naszej chemii hotelowej i chemii gastronomicznej.
Gwarantujemy bardzo wysoką jakość, wydajność oraz ekonomiczność naszych produktów, do tego odpowiednia cena do jakości czyni z nas liderów na rynku produktów BHP. Nasza chemia hotelowa oraz chemia gastronomiczna nadaje się nie tylko do profesjonalnych firm ale i do codziennego sprzątania w domu. W naszej ofercie produktów do domu znajdują się preparaty do maszynowego mycia naczyń w bloku, płyny do ręcznego mycia naczyń, preparaty do mycia szyb, preparaty do usuwania przypaleń, płyny do mycia podłóg, mleczka do czyszczenie mebli, proszki do prania, odświeżacze powietrza, płyny do wc i wiele innych artykułów pomagających utrzymać czystość w mieszkaniu. Zapewniamy, że produkty u nas dostępne są dużo lepsze niż te dostępne na półkach popularnych supermarketów zarówno jakościowo jak i cenowo. Dla firm oferujemy wiele chemicznych preparatów takich jak, preparaty do dezynfekcji różnych powierzchni, preparaty do mycia i dezynfekcji powierzchni, preparaty kwaśne do czyszczenia i dezynfekcji, preparaty do maszynowego mycia naczyń, preparaty do nabłyszczania w zmywarkach, płyny myjące i płuczące do pieców konwencjonalnych, preparaty do urządzeń chłodniczych, skoncentrowane środki do odkamieniania, mleczka do czyszczenia, odtłuszczacze, preparaty do mycia ciągów komunikacyjnych, preparaty do silnie zabrudzonych powierzchni, płyny do maszynowego mycia podłóg, środki do nabłyszczania podłóg, preparaty do zmywania polimerów, neutralizatory zapachu, preparaty do udrożniania rur, płyny do wc, odkamieniacze do ekspresów, oraz proszki do prania. Oprócz produktów do utrzymania czystości, oferujemy też coś dla tych co stawiają na higienę, posiadamy mydła w płynie, mydła w pianie oraz wysokiej jakości preparaty do dezynfekcji rąk. Gwarantujemy zadowolenie, oraz szybsze sprzątanie z naszymi produktami. Zapewniamy również pomoc przy doborze środków czystości, profesjonalną oraz miłą obsługę.

Zapraszamy do Kontaktu

5 + 7 =

Al. Jerozolimskie 436 Pruszków 05-800

22-730-25-86

501-456-935

504-262-052

biuro@bhpjerozolimskie.pl

bhpserwis@onet.eu