tel: 22-730-25-86, 501-456-935, 504-262-052 biuro@bhpjerozolimskie.pl

Płyn do dezynfekcji rąk

Nasze dezynfekujące produkty są na bazie alkoholu TESS PROFI PLUS.

Dzięki temu są to najwyższej jakości i najbardziej skuteczne  płyny do dezynfekcji rąk na rynku bhp.

Płyn do dezynfekcji rąk 5L

    • Płyn do dezynfekcji rąk PROFI PLUS charakteryzujący się wysoką skutecznością. Działa bakteriobójczo (łącznie z Tbc), grzybobójczo oraz wirusobójczo (w tym HIV).

 

    • Preparat do dezynfekcji rąk łączy w sobie zalety środka dezynfekcyjnego oraz pielęgnującego skórę. Gliceryna zawarta w środku do dezynfekcji OLE pielęgnuje oraz chroni ręce przed wysuszeniem (pH 6,5–7,5).

 

  • Produkt do odkażania rąk jest gotowy do użycia, nie wymaga rozcieńczania
Płyn do dezynfekcji rąk 5L

Płyn do dezynfekcji rąk 1L

Wysokiej jakości płyn do dezynfekcji rąk PROFI PLUS w mniejszej wersji , idealnie nadaje się  do trzymania w samochodzie lub biurku. Płyn  zawiera glicerynę która chroni przed wysuszeniem rąk.

Firma ta charakteryzuje się wysoką skutecznością ,bakterio i wirusobójczą (w tym zabija  koronawirusy) , dzięki temu  jest liderem na rynku żeli antybakteryjnych.

Świetnie chroni nasze dłonie i zdrowie.

Płyn do dezynfekcji rąk 1L

Sposób użycia:

Minimalna objętość: 1 doza a 3 ml.

Dokumenty:
Pozwolenie Ministra Zdrowia na obrót produktem biobójczym OLE PDHDR, Karta Charakterystyki. Płynny, alkoholowy środek dezynfekcyjny przeznaczony do higienicznej dezynfekcji rąk pracowników przemysłu spożywczego i przetwórczego, personelu kuchennego, w sklepach, restauracjach, barach, stołówkach, salonach fryzjerskich itp. Wszędzie tam, gdzie ze względów higienicznych wymagana jest częsta dezynfekcja rąk.

Preparat do dezynfekcji rąk jest płynem lub żelem ogólnie stosowanym w celu zmniejszenia czynników zakaźnych na rękach. Płyn do dezynfekcji rąk na bazie alkoholu jest lepszy niż mycie rąk mydłem i wodą w większości sytuacjach, chociażby w momentach podróży publicznym transportem gdy nie  mamy dostępu do bieżącej wody i mydła.  Płyn do dezynfekcji rąk  na bazie alkoholu zazwyczaj zawiera pewną kombinację alkoholu izopropylowego, etanolu (alkoholu etylowego) lub n-propanolu. Wersje zawierające 60 do 95% alkoholu są najbardziej skuteczne. Płyn do dezynfekcji  rąk na bazie alkoholu działa przeciwko różnym mikroorganizmom (bakteriom, wirusom,) niektóre wersje zawierają związki, takie jak glicerol, aby zapobiec wysuszeniu skóry. Wersje bezalkoholowe mogą zawierać chlorek benzalkoniowy lub triklosan.  Należy stosować preparat do dezynfekcji rąk zawierający co najmniej 60% alkoholu lub zawierający „trwałe środki antyseptyczne”. Częste używanie płynu do dezynfekcji rąk zabija wiele  różnych rodzajów bakterii, w tym bakterie odporne na antybiotyki i bakterie gruźlicy. 90% alkoholu zawartego w płynie jest w stanie zabić  wiele rodzajów wirusów, w tym wirusy otoczkowe, takie jak wirus grypy, zwykły wirus przeziębienia, koronawirusy i HIV. Alkohol izopropylowy  zabija 99,99% wszystkich bakterii nie tworzących zarodników w mniej niż 60 sekund, zarówno w laboratorium, jak i na ludzkiej skórze.  Dezynfekcja rąk jest bardzo ważna, nie tylko w okresie największych zachorowań, ale i  na co dzień gdy mamy do czynienia z dużą ilością ludzi i rzeczy. Preparat do dezynfekcji rąk powinien znaleźć stałe miejsce w naszej torbie , tak abyśmy mieli do niego dostęp w każdej chwili . W przypadku dezynfekcji rąk na bazie alkoholu: Nałóż produkt na dłoń, pocieraj ręce razem, pocieraj produkt po wszystkich powierzchniach dłoni i palców- aż dłonie będą suche. Tylko wtedy żel będzie w stanie pozbyć się wszystkich mikroorganizmów z naszych dłoni.

Dobór odpowiedniej odzieży, obuwia czy rękawic bhp to nie małe wyzwanie, dla każdego pracodawcy. Oprócz wyposażenia pracowników, pozostaje również odpowiednie wyposażenie miejsca pracy w znaki ostrzegawcze, apteczki, gaśnice lub chemię do czyszczenia oraz płyny do dezynfekcji rąk i powierzchni. Pamiętaj że odpowiednie bezpieczeństwo Twoich pracowników jest najważniejsze, nie ważne czy miejsce pracy to Warszawa, Łódź czy Pruszków.
Jako firma z artykułami bhp zdajemy sobie sprawę z tego, że zadbanie o to wszystko może prowadzić do stresu lub komplikacji, dlatego gwarantujemy odpowiednią pomoc. Nasza wykwalifikowana kadra odpowie nawet na najtrudniejsze pytania.
Pomożemy Ci: dobrać odpowiednią odzież oraz obuwie do wykonywanej pracy, dobierzemy środki bezpieczeństwa zgodne z wytycznymi rozporządzeń bhp oraz doradzimy w każdej kwestii bezpieczeństwa i higieny pracy. Oprócz tego przy dużych zamówieniach dowieziemy Twoje materiały w okolicach miejscowości: Warszawa oraz Pruszków. Z nami nie musisz się już o nic martwić! Zapraszamy do kontaktu!

Zapraszamy do Kontaktu

2 + 1 =

Al. Jerozolimskie 436 Pruszków 05-800

22-730-25-86

501-456-935

504-262-052

biuro@bhpjerozolimskie.pl

bhpserwis@onet.eu